koszulka z bawełny organicznej 70380225 Nina von C

Producent: NINA VON C
  • rozmiar
  • kolor
Cena: 69,90 zł
szt.
BEZPŁATNA
WYMIANA
14 DNI
NA ZWROT
DARMOWA WYSYŁKA
od 150 zł


Elegancka podkoszulka Nina von C, na szerszych ramiączkach. W 100% wykonana z najwyższej jakości bawełny organicznej.

Bawełna bio różni się od bawełny konwencjonalnej, zarówno sposobem uprawy, jak i metodą przetwarzania. Uprawiana na polach wolnych od pestycydów i sztucznych nawozów. Zbierana ręcznie, dzięki czemu nie jest zanieczyszczona i nie musi być poddana chemicznemu oczyszczaniu. Barwiona wyłącznie barwnikami naturalnymi, dlatego zazwyczaj ma kolor biały, beżowy lub brązowy.

Bielizna z bawełny organicznej jest droższa od bielizny z bawełny konwencjonalnej, ale wyższa cena wiąże się z lepszą jakością. Bielizna z bawełny bio jest wolna od szkodliwych substancji chemicznych, a więc jest bezpieczna dla naszego zdrowia. W porównaniu z bawełną, której włókna obciąża chemia syntetyczna, bawełna bio nie wywołuje powikłań skórnych, lepiej oddycha i nie niszczy się tak szybko.

Podkoszulka z szerszymi ramiączkami, w całości wykonanymi z eleganckiej gipiury. Gipiura znajduje się także dookoła dekoltu.

Gipiura jest jedynym zdobieniem na koszulce, pozostała część jest gładka, nieprześwitująca.

Koszulka ma doskonały wpływ na psychofizyczne samopoczucie - chroni ciało przed wychłodzeniem, a przy tym - za sprawą pięknego wykończenia - podnosi poczucie własnej atrakcyjności.


podkoszulka na ramiączkach 70380225  Nina von C- dostępność do 7 dni