strój kąpielowy jednoczęściowy 22440 Sunflair

Producent: Sunflair
  • rozmiar
  • kolor
Cena: 359,00 zł
szt.
BEZPŁATNA
WYMIANA
14 DNI
NA ZWROT
DARMOWA WYSYŁKA
od 150 zł

Strój kąpielowy Sunflair 22440 posiada :


S
trój kąpielowy Sunflair - tankini, złożony z koszulki oraz fig. Wykonany z wysokogatunkowej Lycry XtraLife. Elegancki,  komfortowy i trwały w użytkowaniu.  

Wbudowany w strój lekko usztywniany biustonosz bez fiszbin ładnie formuje biust. W biustonosz wszyta została specjalna taśma, która stanowi dodatkową podporę biustu.

Oryginalne ramiączka - z przodu oraz w części naramiennej są cienkie, ale za to podwójne. Z kolei w tyle łączą się w jedno, szersze ramiączko. Jest to konstrukcja, która nadaje lekkości, a przy tym zachowuje swoją funkcję stabilnego podtrzymania biustu. Ramiączka są nieregulowane.

Jedno z ramiączek przechodzi w lamówkę okalającą dekolt, wizualnie przesuniętą aż do przestrzeni między piersiami, przez co delikatnie zaznacza kobiece krągłości i optycznie wysmukla całą sylwetkę.

W wyższych partiach stroju umieszczono regularny, symetryczny wzór, inspirowany tureckim przepychem. Dół z lekko rozmytym, pionowo ułożonym ornamentem. Takie rozmieszczenie motywów sprawia, że wzrok skupia się na linii biustu, przez co jest on wyeksponowany, jednocześnie dając efekt optycznego wyszczuplenia talii i bioder.

Zobacz filmstrój kąpielowy Sunflair 22440 - DOSTĘPNOŚĆ 24h